Spuštění optické sítě v Měníně

Společnost itself s.r.o. buduje v Měníně optickou síť, díky které místní občané získají přístup k vysokorychlostnímu internetu a moderním televizním službám Selfnet.

Zajímá vás, jaké internetové a televizní služby může mít vaše domácnost?
Máte zájem o rychlý a spolehlivý internet po optické síti?
Chtěli byste televizi s interaktivními funkcemi a možností sledování i na mobilu, počítači a vybraných chytrých zařízeních?
Ozvěte se nám!

  • Využijte naši nezávaznou webovou poptávku. V ní si vyberte požadované služby, zadejte kontaktní údaje a odešlete ji ke zpracování. Následně vám zavoláme zpět a vše vyřešíme.
  • Navštivte některé z našich Obchodních míst Selfnet. Jejich seznam a provozní dobu najdete v sekci Kontakty.
  • Zavolejte nám na Zákaznické centrum Selfnet, tel.: 533 383 335. Fungujeme non-stop!
  • Pokud neradi voláte, napište nám e-mail na adresu zakaznicke.centrum@selfnet.cz
     

Otázky a odpovědi

Které domácnosti v Měníně se mohou připojit?

Budování optické sítě v Měníně je rozděleno na několik fází. Právě jsme dokončili 1. fázi, díky které se ke službám Selfnet mohou připojit domácnosti z ulic Blučinská, Krakov, Na Zahrádkách, Městečko (část - od ulice Blučinská po křižovatku s ulicí Sportovní), Sportovní (část - od ulice Městečko po ulici Krakov), Vinohrádky (část) a Sídliště (bytové domy). 

Jakmile budou služby Selfnet dostupné i v dalších ulicích, budeme vás informovat na této stránce i prostřednictvím informačních letáků.

Jaké služby si mohu objednat?

Podívejte se na stránky jednotlivých služeb:

Kolik internet a televize od Selfnetu stojí?

Pro obyvatele Měnína je připravena akční nabídka „1. rok se slevou 100 %” na Internet Optik nebo Balíčky, platná při uzavření smlouvy na 2 roky. Ceny internetu a televize pro obyvatele Měnína najdete v Ceníku služeb - Měnín (PDF soubor).

V čem je optická síť unikátní?

Připojení po optické síti je nejspolehlivější a nejstabilnější připojení k internetu, umožňující vysokorychlostní přenos dat. Navíc není ovlivněno počasím ani dalšími rušivými vlivy.

Jak spolu souvisí itself s.r.o. a Selfnet?

itself s.r.o. je název naší společnosti a Selfnet je značka, pod kterou poskytujeme domácnostem internetové a televizní služby.
 

Užitečné odkazy

Kontakt

Pokud jste tu nenašli odpověď na vaši otázku, kontaktujte naše Zákaznické centrum Selfnet, tel.: 533 383 335,
e-mail: zakaznicke.centrum@selfnet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace