Spuštění optické sítě v Budkovicích

Společnost itself s.r.o. v Budkovicích vybudovala optickou síť, díky které mají místní občané možnost využívat internetové a televizní služby Selfnet. 

Zajímá vás, jaké internetové a televizní služby může mít vaše domácnost?
Máte zájem o rychlý a spolehlivý internet po optické síti?
Chtěli byste televizi s interaktivními funkcemi a možností sledování i na mobilu, počítači a vybraných chytrých zařízeních?
Rádi s vámi vše potřebné vyřešíme.

  • Využijte naši nezávaznou webovou poptávku. V ní si vyberte požadované služby, zadejte kontaktní údaje a odešlete ji ke zpracování. Následně vám zavoláme zpět a vše vyřešíme.
  • Navštivte některé z našich Obchodních míst Selfnet. Jejich seznam a provozní dobu najdete v sekci Kontakty.
  • Zavolejte nám na Zákaznické centrum Selfnet, tel.: 533 383 335. Fungujeme non-stop!
  • Pokud neradi voláte, napište nám e-mail na adresu zakaznicke.centrum@selfnet.cz
     

Otázky a odpovědi

Proč zrovna optická síť?
Jedná se o nejspolehlivější a nejstabilnější internetové připojení, které umožňuje vysokorychlostní přenos dat a které není ovlivněno počasím ani dalšími rušivými vlivy. 

Jaké služby si mohu objednat?

Ještě nemám v domě hotovou přípojku k internetovým službám. S kým mohu vyřešit případné dokončení?
Pokud ještě nemáte dokončenou přípojku (trubička pro protažení optického kabelu končí před vaším domem), kontaktujte našeho kolegu Michala Kalouse, tel.: 733 599 238, e-mail: kalous@itself.cz.

Jak spolu souvisí itself s.r.o. a Selfnet?
itself s.r.o. je název naší společnosti a Selfnet je značka, pod kterou poskytujeme domácnostem internetové a televizní služby. 
 

Užitečné odkazy

Máte dotazy?

Pokud jste tu nenašli odpověď na vaši otázku, kontaktujte naše Zákaznické centrum Selfnet, tel.: 533 383 335, e-mail: zakaznicke.centrum@selfnet.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace