Převzetí kabelové sítě v Lužicích

Společnost itself s.r.o. převzala provoz kabelové sítě v Lužicích, což znamená, že služby minulého poskytovatele internetových a televizních služeb, společnosti NOEL, s.r.o., nejsou od 2. listopadu 2020 v Lužicích dostupné. Internetové a televizní služby po kabelové síti vám nově poskytuje společnost itself s.r.o. pod obchodní značkou Selfnet.

Pokud chcete využívat internetové a televizní služby po kabelové síti, kontaktujte nás a vyřešíme s vámi veškeré smluvní záležitosti.

  • Nechte nám na sebe kontakt prostřednictvím tohoto formuláře (námi preferovaný způsob).
  • Zavolejte nám na tel. číslo 705 602 514, (8:00–20:00, mimo tuto dobu pište SMS).
  • Napište nám e-mail na luzice@selfnet.cz.
     

Zakódování TV kanálů

Všem lužickým zákazníkům služby Digitální televize bylo po připojení do sítě Selfnet aktivováno i volné sledování kódovaných kanálů. Chtěli bychom vás upozornit, že tyto kanály začneme opět kódovat.

  • 19. ledna 2021 zakódujeme kanály z doplňkových programových nabídek.

Na televizích vám zůstane pouze základní programová nabídka Pro začátek a ty doplňkové programové nabídky, které jste si již objednali. Pro sledování doplňkových programových nabídek budete potřebovat dekódovací zařízení (CA modul nebo DVB-C set-top-box s dekódovací kartou).

  • 26. ledna 2021 zakódujeme HD verze kanálů skupiny Nova a Prima.

HD verze kanálů skupiny Nova a Prima vám na televizi zůstanou, pokud používáte dekódovací zařízení (CA modul nebo DVB-C set-top-box s dekódovací kartou). V opačném případě uvidíte tyto kanály pouze v SD verzi (nižší kvalita obrazu). 

Nabídka dekódovacích zařízení:

Více informací k zakódování kanálů najdete zde

Nabídka doplňkových programových nabídek: 

Přehled doplňkových programových nabídek a jejich ceny najdete v aktuálním Ceníku Selfnet (PDF soubor) nebo na stránce služby Digitální televize.

---

Pokud máte zájem o dekódovací zařízení a doplňkové programové nabídky, kontaktujte přímo Zákaznické centrum Selfnet, tel. 533 383 335, e-mail: zakaznicke.centrum@selfnet.cz
 

Otázky a odpovědi

Kolik internet a televize od Selfnetu stojí?

Aktuální Ceník služeb Selfnet najdete zde (PDF soubor). Pro obyvatele Lužic je navíc připravena akční nabídka „6 měsíců se slevou 100 %” na Internet Kabel nebo Balíčky, platná při uzavření smlouvy na 2 roky. Tato akční nabídka platí do 31. ledna 2021.

Těch dotazů k vašim službám mám více...

Více informací získáte také na stránkách těch služeb, které jsou v Lužicích dostupné:

Užitečné odkazy

Kontakt

Pokud jste tu nenašli odpovědi na vaše dotazy, kontaktujte naši kolegyni Mgr. Michaelu Brodskou, která vám sdělí vše potřebné k našim službám i k převzetí kabelové sítě v Lužicích – tel.: 733 140 629, e-mail: brodska@itself.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace