Převzetí kabelové sítě v Horních Bojanovicích

Společnost itself s.r.o. přebírá provoz kabelové sítě v Horních Bojanovicích, což znamená, že služby stávajícího poskytovatele internetových a televizních služeb, společnosti NOEL, s.r.o, již nebudou v Horních Bojanovicích k dispozici. Tyto služby vám nyní bude poskytovat společnost itself s.r.o. pod obchodní značkou Selfnet.

Rádi bychom vás touto cestou pozvali na besedu, během které vám představíme naše služby a zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se technického i administrativního přechodu k Selfnet. Beseda se uskuteční:

v pondělí 25. listopadu 2019 v 19:00
v sále Kulturního domu Horní Bojanovice

(Horní Bojanovice č.p. 93, ukázat na mapě)

Následně vám nabídneme jednoduchý způsob vyřízení všech záležitostí spojených s přechodem k Selfnet. Čtyři dny budou v Horních Bojanovicích přítomni naši pracovníci, kteří vám:

  • naživo předvedou a okomentují nové služby,
  • poradí s výběrem vhodné programové nabídky či internetového tarifu,
  • vyřídí všechny smluvní záležitosti,
  • pomohou s případnými technickými problémy.
     

Kdy a kde?

Opět v hlavním sále místního Kulturního domu, a to ve dnech 2. - 5. prosince 2019 v těchto časech:

  • Pondělí 2. prosince: 14:00 - 20:00
  • Úterý 3. prosince: 12:00 - 20:00
  • Středa 4. prosince: 12:00 - 20:00
  • Čtvrtek 5. prosince: 12:00 - 20:00

 

Otázky a odpovědi

Jak bude přehlášení kabelové televize a internetových služeb probíhat?

Ve výše uvedených termínech budou v Kulturním domě k dispozici naši pracovníci, kteří s vámi ukončí stávající smlouvy se společností NOEL, s.r.o. a uzavřou smlouvy nové. Poradí s výběrem nové programové nabídky a odpoví vám na případné technické dotazy. V případě zájmu o internetové připojení vám pomohou s výběrem optimálního internetového tarifu. Následně s vámi vyřeší veškeré smluvní záležitosti. 
 

Co si mám vzít s sebou?

Pokud s námi budete řešit přepis smluv se společností NOEL, s.r.o., postačí pouze občanský průkaz.

Pokud k nám budete chtít přejít od jiného poskytovatele internetových/televizních služeb, doneste si s sebou prosím stávající smlouvu nebo alespoň poslední vyúčtování služeb.

V případě přepisu televizních služeb nám určitě pomůže návod od vašeho televizoru, nebo alespoň informace o značce a typu vašeho televizoru či informace o tom, zdali váš televizor disponuje DVB-C tunerem a CI slotem.
 

Mám v souvislosti s přepisem služeb očekávat nějaké výpadky televize?

Dne 2. prosince 2019 v čase od 7:00 do 12:00 provedeme přepojení sítě, v této době tedy může dojít k výpadkům televizních služeb. Poté bude potřeba provést ručení přeladění kanálů na televizoru.
 

A jak to bude s výpadkem internetového připojení?

Pokud od společnosti NOEL, s.r.o. využíváte internetové služby, budeme rádi, když se ještě před setkáním v Kulturním domě ozvete našemu kolegovi Michalovi Kalousovi, tel. 733 599 238. Ten prověří nastavení a typ vašeho modemu, aby i přepojení internetových služeb proběhlo hladce. Nicméně i u internetových služeb může dojít 2. prosince 2019 v dopoledních hodinách ke krátkodobému výpadku.
 

Od kdy začnu za služby Selfnet platit?

Služby vám budou spuštěny od 2. prosince 2019. Platit však budete až za služby, které vám budeme poskytovat od 1. ledna 2020.
 

Co když se do Kulturního domu nestihnu zastavit?

Pokud se během výše uvedených termínů nestihnete k podpisu nových smluv dostavit, od 7. prosince 2019 můžete kontaktovat naše Zákaznické centrum Selfnet, tel. 533 383 335. Pracovníci Zákaznického centra s vámi vyřeší vše potřebné po telefonu.
 

Co se stane, když to řešit nebudu?

Pokud chcete mít internetové i televizní služby po kabelové síti nadále aktivní, je podpis nové smlouvy nezbytný. V opačném případě budou služby deaktivovány (v týdnu od 13. do 17. ledna 2020).
 

Těch dotazů k vašim službám mám více...

Všechny důležité informace vám poskytnou naši pracovníci během setkání v Kulturním domě. Více informací k našim službám naleznete na stránkách jednotlivých služeb, které vám v Horních Bojanovicích můžeme nabídnout:

Kontakt

Pokud jste výše nenašli odpovědi na vaše dotazy, kontaktujte našeho kolegu Michala Kalouse, který vám sdělí vše potřebné k našim službám i převzetí kabelové sítě v Horních Bojanovicích – tel.: 733 599 238, e-mail: kalous@itself.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace