TP-LINK Archer C2

TP-LINK Archer C2

TP-LINK  Archer C2 AC900 je Wi-Fi routerem pro připojení k internetu. Modem se připojí k účastnické zásuvce. K modemu se následně připojí router, který propojíme s počítačem. Pokud připojíte k modemu router, můžete tak vytvořit domácí síť. Internetové připojení pak budete moci využívat ve všech místnostech, na neomezeném počtu zařízení s Wi-Fi technologií (notebook, PC, tiskárna, SmartPhone, Tablet, herní konzole). Připojení k internetu pak také bude moci využívat více osob najednou.


Určen pro službu Internet
Technické parametry WLAN (Wi-Fi) standardy: 802.11ac/n/a (5 GHz), 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Frekvenční rozsah: 2,4 GHz a 5 GHz
Management: Ano
Firewall: Ano
Počet WAN portů: 1
Počet LAN portů: 4
Vlastnosti Díky bezdrátové rychlosti 433 Mbit/s v křišťálově čistém pásmu 5 GHz a 300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz, Archer C2 AC900 nabízí flexibilitu dvou vyhrazených sítí a zajišťuje úžasný výkon bezdrátové sítě. Jednoduché úkoly, jako je odesílání e-mailů nebo surfování na internetu, mohou být provozovány v pásmu 2,4 GHz, zatímco úkoly náročné na šířku pásma, jako je on-line hraní nebo streamování HD videa, mohou být provozovány v pásmu 5 GHz s rychlostí 450 Mbit/s - vše současně.
Rozměry zařízení 230 x 35 x 144 mm (š x v x h)
  Další informace

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace