Zažijte týden plný sportu s kanály Sport 1 a Sport 2

Fanoušky sportu čeká nabitý týden. Kanály Sport 1, Sport 1 HD, Sport 2 a Sport 2 HD od dnešního dne až do příštího pátku 18. prosince vysílají v síti Selfnet zdarma.

Zápasy z Hokejové ligy mistrů a KHL, přenosy z nejvyšší evropské fotbalové soutěže, americký fotbal, box a v těchto dnech především International Premier Tennis League (2.-20. prosince), na to všechno se mohou sportovní nadšenci těšit v těchto dnech ve vysílání stanic Sport 1 a Sport 2 (SD, HD).

Právě v souvislosti s touto tenisovou soutěží, jejíž smíšené týmy tvoří současní i bývalí profesionální hráči, jsme si pro vás připravili soutěžOtázka zní: Kdo z českých zástupců se zúčastní International Premier Tennis League?

International Premier Tennis League

Odpovědi zasílejte na mail soutez@selfnet.cz. Tři náhodně vybraní výherci získají dárkové balíčky Sport 1 HD a Sport 2  HD (mikina, zápisník a další drobnosti). Soutěž potrvá do 20. prosince.

Pro zprovoznění stanic Sport 1 a Sport 2 (SD, HD) v daném období nemusíte vůbec nic dělat*, ať už využíváte službu Interaktivní televize, nebo Digitální televize. Kanály vám na vašem televizoru automaticky poběží od 11. do 18. prosince.

Přejeme vám příjemnou podívanou a vzrušující sportovní zážitky!

* Pouze v případě, že jste si v minulosti tyto programy z nabídky sami vyřadili, musíte nyní pro zobrazení kanálů přeladit.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace