Zasoutěžte si o mikiny k seriálu Knihovníci

Tři hřejivé mikiny můžete vyhrát v soutěži, kterou jsme si pro vás připravili ve spolupráci se stanicí Universal Channel u příležitosti premiéry 2. řady dobrodružného seriálu Knihovníci.

Už ode dneška můžete každé pondělí v 21:20 na Universal Channel sledovat nové příběhy knihovníka Flynna Carsena ztvárněného hercem Noahem Wylem.

Flynn Carsen se zdá být na první pohled pouze obyčejným knihovníkem ve světově proslulé Metropolitní knihovně. Ale pod povrchem této budovy leží starodávné poklady světa, o kterých sní všichni vědci a dobrodruzi. Úkolem knihovníka Flynna a jeho týmu pomocníků je zabránit tomu, aby se tyto poklady dostaly do nepravých rukou...

Pokud si chcete zasoutěžit o 3 originální mikiny k seriálu Knihovníci, stačí nám zaslat správné odpovědi na následující otázky na mail soutez@selfnet.cz.

1. Kolikátou sérii Knihovníků můžete od 2. listopadu sledovat na obrazovkách Universal Channel?

a) 3.
b) 2.
c) 6.

2. Co je hlavním úkolem seriálových Knihovníků?

a) starat se o knihy v knihovně
b) strážit historicky cenné poklady 
c) upomínat knižní dlužníky

3. Jak se jmenuje herec, který v seriálu ztvárnil roli Flynna Carsena?

a) Mel Gibson
b) Nicolas Cage
c) Noah Wyle

Ke svojí odpovědi můžete doplnit i dvě velikosti mikin, které preferujete (k dispozici máme XL, L a M - od každého 1 ks).

Soutěž potrvá do 30. 11. 2015. Poté vylosujeme výherce.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace