Výhodnější cena pronájmu set-top-boxu pro Selfnet TV

Snižujeme cenu pronájmu set-top-boxu pro příjem Selfnet TV!

Pokud využíváte interaktivní televizi Selfnet TV samostatně (ne v Balíčku), za pronájem IPTV set-top-boxu budete nyní platit pouze 50 Kč/měsíc. Navíc u Selfnet TV rušíme poplatek za stejnou programovou nabídku na druhém zařízení (50 Kč/měsíc). Tento poplatek budeme nově účtovat až pro třetí a další zakoupený/pronajatý set-top-box.  

Jestliže od nás máte Balíček (Internet + Selfnet TV), zde je pronájem jednoho IPTV set-top-boxu zahrnut již v ceně Balíčku, další set-top-box si lze pronajmout za 50 Kč/měsíc nebo zakoupit za 1 999 Kč. I v tomto případě platí novinka v podobě účtování poplatku za stejnou programovou nabídku až pro třetí a další zakoupený/pronajatý set-top-box. 

Přehlednou tabulku všech uvedených změn naleznete zde (PDF soubor).

Chtěli byste další IPTV set-top-box a zpřístupnit tak interaktivní funkce i na dalších televizorech ve vaší domácnosti? Volejte kdykoliv Zákaznické centrum Selfnet 533 383 335 nebo nám na sebe nechte kontakt zde – ozveme se vám a vše vyřešíme. 

Přejeme hezké sledování Selfnet TV!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace