Varování před podvodnou online soutěží!

Chtěli bychom upozornit na podvodnou online soutěž, díky které zákazníci Selfnet mohou údajně vyhrát nové mobilní telefony, pokud zodpoví několik dotazů.

Pokud jste e-mailem obdrželi odkaz na tento dotazník (viz obrázek), V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JEJ NEVYPLŇUJTE, neklikejte na něj a vyvarujte se vkládání jakýchkoli osobních údajů, hesel či údajů k vaší platební kartě. Okno s podobnou zprávou neprodleně uzavřete.phishingový útok

Online dotazník vyvolává dojem, že jejich zadavatelem je společnost itself s.r.o., ve skutečnosti se ale jedná a tzv. phishing, tedy podvodnou techniku používanou k získávání citlivých údajů. V tomto případě zadavatel podle IP adresy vašeho počítače pozná, odkud se připojujete, následně v dotazníku zneužije jméno poskytovatele připojení a naláká vás na smyšlenou možnost výhry.

Naše společnost v žádném případě nemá s tímto dotazníkem nic společného!!!

Máte-li jakoukoli pochybnost o jakékoli zprávě, kterou jste obdrželi pod hlavičkou itself s.r.o. nebo Selfnet, kontaktujte prosím naše Zákaznické centrum na telefonním čísle 533 383 335 nebo prostřednictvím emailu zakaznicke.centrum@selfnet.cz.

Všeobecně platí, že informace o námi pořádaných akcích vždy najdete na našich webových stránkách www.selfnet.cz nebo na Facebookovém profilu. Tímto si můžete snadno ověřit, zdali se jedná o soutěž itself s.r.o. nebo – v tom horším případě – o podvod.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace