Užijte si nové programy v síti Selfnet

Na předvánoční nadílku se mohou těšit všichni naši zákazníci se službou Televize. Programovou nabídku rozšíří v úterý 1. 12. celkem 5 televizních kanálů. Od tohoto dne bude zároveň ještě výhodnější sestavit si vlastní výběr 10 nebo 15 oblíbených stanic v rámci nabídky Mých 10, resp. Mých 15.

Více zábavy s novými kanály
V síti Selfnet od prosince nově naladíte kanály FANDA HD, Prima MAX a Barrandov Muzika (výchozí nabídka Pro začátek - všichni abonenti). Nabídka Mých 5/Mých 10/Mých 15 se rozroste o programy Nova Sport 2 HD a JOJ Cinema SD/HD. Výběr kanálů podle svého gusta si navíc budete moci sestavit ještě výhodněji – Mých 10 za cenu 220 Kč/měsíc (dříve 240 Kč) a Mých 15 za cenu 300 Kč/měsíc (dříve 360 Kč).

Minimax po celý den
Do nabídky Rodina dále nově přibude kanál
Minimax, který dosud bylo možné objednat jen v rámci Mých 5/Mých 10/Mých 15. Minimax se nyní střídá na stejné pozici s kanálem C8, od nového roku se ale vysílání Minimax rozšíří na celých 24 hodin. Nadále už naopak bohužel nebude možné sledovat Travel Channel, který je nyní součástí nabídky Základní a nabídky Sport a zábava.

Reálné příběhy přinese ID XTRA
Další novinku představuje kanál
ID XTRA - Investigation Discovery Extra, kterým jeho poskytovatel nahrazuje stávající Investigation Discovery. ID XTRA přináší reálné příběhy ze života s velkým očekáváním a šokujícími závěry.

Jak na to?
Pokud nově zařazené kanály neuvidíte automaticky, je pro jejich zobrazení v nabídce třeba přeladit váš televizor, resp. u set-top-boxu povolit QAM 256. Návod k přeladění najdete zde. Nové kanály si můžete do svojí televizní nabídky přidat také manuálně. Potřebné údaje najdete níže.

Zaujal Vás některý z nově zařazených kanálů a chcete si jej objednat? Nebo máte jakékoliv dotazy k prosincovým novinkám? V tom případě volejte 533 383 335, linku Zákaznického centra, kde vám naši operátoři rádi pomohou. 

 

Údaje v následující tabulce můžete využít pro potřeby manuálního přidání nových kanálů:

Digitální televizní stanice DVB-C

Televizní stanice Frekvence [Mhz] QAM
FANDA HD 538 256
Prima MAX 546 256
Barrandov Muzika 546 256
Nova Sport 2 HD 538 256
JOJ Cinema SD/HD 546 256

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace