Užijte si filmový víkend s HBO!

Víkend plný prvotřídní filmové zábavy čeká všechny zákazníky v síti Selfnet. U příležitosti premiéry osmidílného kriminálního dramatu Pustina z produkce HBO jsme si pro vás připravili volné vysílání stanice HBO/HBO HD, a to od soboty 29. 10. 6:00 až do pondělí 31. 10. 6:00!

Minisérie Pustina navazuje na předchozí úspěšné počiny z produkce HBO Europe, jako jsou Terapie, Hořící keř, Až po uši a Mamon. Očekávat můžete velkolepě zpracovaný příběh, ve kterém se mísí společenská kritika, psychologické drama a napínavý thriller. Precizně napsaného scénáře se společně chopili celosvětově uznávaný reklamní režisér Ivan Zachariáš a oblíbená česká režisérka Alice Nellis. V kombinaci se skvělým castingem – kromě Zuzany Stivínové se můžete těšit na Elišku Křenkovou, Jaroslava Duška, Leoše Nohu a další – je téměř jisté, že jde o televizní událost sezony!

Zuzana Stivínová v hlavní roli ponurého krimidramatu Pustina

Pro naladění kanálu HBO, resp. HBO HD není třeba nic dělat, ve vaší programové nabídce se v uvedeném termínu zobrazí automaticky. Pouze pokud jste si kanál v minulosti odstranili ze seznamu stanic, je třeba pro jeho zobrazení přeladit. 

Kanály HBO (HBO, HBO 2, HBO 3 – vše v SD i HD) můžete běžně sledovat již za 200 Kč měsíčně. Za 50 Kč měsíčně navíc můžete využívat i online videotéku HBO GO na PC nebo mobilním zařízení (iOS, Android) kdekoliv, kde je přístup k internetu.

Přejeme příjemnou zábavu!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace