Televizní nabídku Selfnet rozšíří nové programy

Příjemnou novinku jsme si v měsíci září přichystali pro naše zákazníky se službou Televize. Od úterý 29. 9. rozšíříme výběr programů o 4 kanály. V síti Selfnet tak nově naladíte Barrandov Plus, Kino Barrandov, Slovak Sport 2 HD a Extasy.

Pokud využíváte službu Digitální televize, nové stanice Barrandov Plus a Kino Barrandov objevíte jednak v nabídce DVB-T, jednak v nabídce Pro začátek. Zde se objeví i program Slovak Sport 2 HD. Stanici Extasy, určenou milovníkům erotiky, budou moci nově sledovat abonenti nabídek Základní, Sport a zábava a Mých 5/Mých 10/Mých 15. Půjde o alternující kanál k Leo TV.

Využíváte-li službu Interaktivní televize, kanály Barrandov Plus, Kino Barrandov a Slovak Sport 2 HD naladíte v rámci nabídky Pro začátek. Stanice Extasy rozšíří výběr programů u nabídek Základní, Sport a Mých 5/Mých 10/Mých 15.

Více zábavy do každé televize v domácnosti

Nabídka DVB-T, která je součástí služby Digitální televize, se kromě nových barrandovských kanálů rozroste i o několik dalších programů. Pokud patříte mezi filmové nadšence, oceníte zejména kanál Filmbox. Vyznavači taneční hudby zase přivítají kanál Fun1. Dále přibude Mňam TV, JOJ, JOJ Plus, Sport 5 a Slovak Sport 2. Celkově tak budete moci v rámci DVB-T sledovat 37 programů. Ty naladíte zdarma ke všem programovým nabídkám v plné digitální kvalitě na všech televizorech v domácnosti vybavených DVB-T tunerem nebo set-top-boxem.

Pro zobrazení nových programů ve vaší televizní nabídce je třeba pouze přeladit váš set-top-box nebo televizi. Videonávod k přeladění set-top-boxu najdete zde (přibližně ve 2. minutě).

Čím více digitálu, tím méně analogu…

Pokrok bohužel nezastavíme, a proto jsme nuceni v souvislosti s rozšiřováním nabídky digitální televize zúžit stávající výběr analogových kanálů. Z nabídky odebereme 4 kanály, a to Prima COOL, Óčko, STV1 a STV2. I poté však na svém analogovém přijímači naladíte celkem 15 programů.

Trend ústupu starých technologií ve prospěch nových můžeme nicméně v budoucnu očekávat i nadále, a proto majitelům analogových televizorů doporučujeme pořídit si set-top-box z naší nabídky nebo novou televizi vybavenou vestavěným DVB-C tunerem (MPEG-4) a CI slotem.

Kromě rozšíření televizní nabídky dojde od konce září i k dalším programovým změnám, o nichž informujeme zde.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše Zákaznické centrum (tel. 533 383 335).

Přejeme vám ještě více zábavy, pohody a odpočinku do vašich domovů!

 

Údaje v následujících tabulkách můžete využít pro potřeby manuálního přidání nových kanálů:

 

Digitální televizní stanice DVB-C

Televizní stanice Frekvence [Mhz] QAM
Barrandov Plus 538 256
Kino Barrandov 538 256
Slovak Sport 2 HD 426 64
Fun1 498 64
Mňam TV 458 64
JOJ 234 64
JOJ Plus 234 64
Sport 5 514 256

 Digitální televizní stanice DVB-T

Televizní stanice Frekvence [Mhz]
Kino Barrandov 650
Barrandov Plus 650
FilmBox 650
JOJ 650
JOJ Plus 650
Mňam Tv 650
Slovak Sport 2 658
Fun1 658
Sport 5 658

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace