Sledujte zdarma kanály Discovery

Co je nového ve světě vědy a techniky, jak vznikly nejvlivnější vynálezy lidstva, jak se vyrábějí předměty každodenní potřeby nebo jak a proč se odehrály známé kriminální zločiny. To vše a ještě mnoho dalšího se dozvíte během následujících tří týdnů.

V pondělí 16. listopadu otevřou kanály Discovery Science, Discovery World a ID Investigation Discovery svoje vysílání. Díky tomu budete moci v síti Selfnet tyto stanice zdarma sledovat. Volné vysílání potrvá až do neděle 6. prosince.

Shodou okolností dojde v období volného vysílání ke změně kanálu ID Investigation Discovery na kanál ID XTRA. Zatímco ID Investigation Discovery se věnoval rekonstrukcím, rozkrývání a objasňování zejména násilných kriminálních činů, ID XTRA přináší reálné příběhy ze života se šokujícími závěry. ID XTRA začne vysílat od úterý 1. prosince.

Pro zprovoznění stanic Discovery Science, Discovery World a ID Investigation Discovery/ID XTRA v daném období nemusíte vůbec nic dělat*, ať už využíváte službu Interaktivní televize, nebo Digitální televize. Kanály vám na vašem televizoru automaticky poběží od 16. listopadu až do 6. prosince.

Užijte si tři týdny plné zajímavých pořadů a objevných dokumentů!

* Pouze v případě, že jste si v minulosti tyto programy z nabídky sami vyřadili, musíte nyní pro zobrazení kanálů přeladit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace