Naše interaktivní televize nově dostupná také na Apple TV

Apple TV se řadí k dalším zařízením, na kterých můžete sledovat naši Selfnet TV.

Spojení naší interaktivní televize a značky Apple je teď hračka. Aplikace Selfnet TV je totiž nově dostupná i na multimediálním zařízení Apple TV.

Chcete sledovat naši interaktivní televizi i zde? Nainstalujte si do zařízení aplikaci Selfnet TV. Pro přístup do aplikace využijte přihlašovací údaje, které používáte pro vstup do klientské zóny Můj Selfnet nebo pro sledování Selfnet TV ve webovém prohlížeči.

Rozsah interaktivních funkcí je stejný jako při sledování přes set-top-box. Stále platí, že set-top-box je hlavním zařízením, ke kterému získáváte i možnost sledovat Selfnet TV až na dalších 4 zařízeních (mobilní telefon, tablet, PC a vybrané chytré televize Samsung Smart TV anebo nově Apple TV).

Uživatelské prostředí i ovládání aplikace Selfnet TV se u Apple TV liší, nicméně pro uživatele tohoto multimediálního zařízení nebude ovládání velký problém. Pokud ano, zavolejte nám na naše Zákaznické centrum 533 383 335, rádi vám poradíme.

Příjemnou zábavu se Selfnet TV!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace