Selfnet TV je dostupná na Android TV zařízeních

11. 12. 2019

Interaktivní televizi Selfnet TV můžete nově sledovat i na televizorech a vybraných multimediálních zařízeních se systémem Android TV.

Aplikaci najdete na chytrých televizorech s Android TV (např. Sony, Philips, Thomson, TCL aj.) a na dvou multimediálních boxech s oficiální podporou Android TV – Xiaomi Mi TV Box a Nvidia Shield

Pro sledování Selfnet TV na těchto zařízeních stačí nainstalovat stejnojmennou aplikaci (prostřednictvím Google Play), v klientské zóně Můj Selfnet si vygenerovat PIN kód pro Android TV a tímto kódem aplikaci aktivovat.

Na těchto zařízeních se už setkáte s novým uživatelským prostředím Selfnet TV, do kterého jsme přidali několik zajímavých funkcí:

  • návrh žánrově podobných pořadů,
  • náhled právě běžících pořadů na jiných kanálech,
  • možnost zobrazení dostupných titulků pořadu.

Pokud si s novým uživatelským prostředím nebudete vědět rady, určitě vám pomůže tento návod nebo můžete kdykoliv volat na naše Zákaznické centrum Selfnet, tel. 533 383 335 – rádi vám pomůžeme.

Stále platí, že IPTV set-top-box je hlavním zařízením, ke kterému získáváte i možnost sledovat Selfnet TV až na čtyřech dalších zařízeních (mobilní telefon, tablet, PC, Samsung Smart TV, Apple TV a nově i Android TV).

Přejeme příjemnou zábavu se Selfnet TV!
 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace