Slavíme 25 let, dárek dostanete vy!

Čtvrt století uplynulo od chvíle, kdy jsme začali připojovat první z našich zákazníků. Ač to zní téměř neuvěřitelně, je to tak. 17. května oslaví Selfnet 25 let. A protože chceme toto jubileum oslavit i s vámi, našimi zákazníky, připravili jsme si pro vás dárek v podobě volného vysílání bezmála všech televizních kanálů!

Velký televizní maraton odstartuje v úterý 17. května a potrvá do úterý 24. května. Zábavy a odpočinku si budete moci užívat se všemi televizními stanicemi z naší nabídky s výjimkou kanálů HBO, Cinemax a erotických kanálů.

Pro sledování kanálů v rámci volného vysílání nemusíte vůbec nic dělat, stačí pouze přepnout.

25 let Selfnetu je také jedním z témat nového magazínu, který jste mohli v minulých dnech najít ve vaší schránce. Dočtete se v něm mimo jiné o připravované modernizaci naší sítě, o tom, který internetový tarif je vhodný právě pro vás, nebo o úskalích bezdrátového surfování. Nechybí ani křížovka nebo tip na výlet.

Věříme, že vás nový magazín, stejně jako týden volného vysílání, potěší. Budeme rádi za vaše ohlasy na adrese magazin@selfnet.cz nebo na naší facebookové stránce.

Přejeme příjemnou zábavu!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace