Selfnet naděluje: Volné vysílání prémiových stanic

Vánoční nadílka vás letos nemine ani v síti Selfnet. V období od pátku 18. prosince až do pondělí 28. prosince jsme si pro všechny naše zákazníky připravili dárek v podobě otevření signálu kanálů AMC, Film+, Spektrum a TV Paprika. Můžete se tak těšit na deset dní plných kvalitních filmů, původních seriálů, dokumentů a dalších zajímavých pořadů. To vše samozřejmě zcela zdarma. A navíc máte opět možnost zúčastnit se zajímavé soutěže.

Soutěž se týká třídílné minisérie Tut, kterou můžete zhlédnout o vánočních svátcích – 24. až 26. prosince vždy ve 22:00 na kanálu Film+. Minisérie Tut líčí nástup staroegyptského krále Tutanchamona k moci a jeho snahu přivést Egypt ke slávě, zatímco jeho nejbližší rádci, přátelé i milenci sledují své vlastní zlomyslné zájmy. 

Soutěžní otázka zní: Který oscarový herec si v minisérii Tut zahrál Tutanchamonova nejbližšího rádce Aje?

Odpovědi zasílejte do 31. prosince na soutez@selfet.cz. Z došlých odpovědí vylosujeme 1 výherce, který obdrží bezdrátová sluchátka.

Zasoutěžte si s Tutanchamonem

Kromě Tuta budete moci na stanici Film+ zhlédnout i mnoho dalších snímků, mezi nimi řadu oceňovaných filmů, jako Zrůda, Rivalové, New Yorku, miluji tě nebo Hačikó – příběh psa.

Také ostatní kanály nabídnou hodnotnou zábavu. Na AMC můžete sledovat původní seriálovou tvorbu, ale i prověřenou filmovou klasiku. Zajímavá fakta rozkryjí dokumenty na rozmanitá témata na kanálu Spektrum. A konečně, TV Paprika vás atraktivními pořady o jídle a vaření naladí na tu správnou labužnickou notu.

Pro zprovoznění stanic Film+, AMC, Spektrum a TV Paprika v daném období nemusíte vůbec nic dělat*, ať už využíváte službu Interaktivní televize, nebo Digitální televize. Kanály vám na vašem televizoru automaticky poběží od 18. do 28. prosince.

Přejeme vám svátky plné klidu, odpočinku a příjemné zábavy.

* Pouze v případě, že jste si v minulosti tyto programy z nabídky sami vyřadili, musíte nyní pro zobrazení kanálů přeladit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace