Tři nové kanály v nabídce Selfnet

K 1. listopadu 2018 přidáváme do základní programové nabídky Pro začátek dva nové kanály - TUTY v HD rozlišení a TV Brno 1 v SD rozlišení. Do vlastní programové nabídky Mých 5/10/15 si nově můžete zařadit i kanál Crime and Investigation.

Co nové kanály vysílají?  

  • TUTY je český dětský televizní program specializovaný především na seriály a animované pořady. Programovou náplň doplňují různé videoklipy, pořady vlastní tvorby či videa.
  • TV Brno 1 přináší divákům denně aktuální zprávy z Brna a jižní Moravy. Zaměřuje se na místní kulturu, sport, dopravu i politiku.
  • Crime and Investigation je program, který divákům nabízí kriminální příběhy inspirované skutečnými událostmi. Dává nahlédnout na vyšetřování různých zločinů (mj. do soudních síní, laboratoří kriminalistů a policejních archivů). 

Kanály TUTY a TV Brno 1 nahrazují kanály Nickelodeon a Markíza International, které přesouváme do doplňkových programových nabídek. Jak jsme informovali již dříve, rovněž upravujeme strukturu tematických nabídek RodinaVolný čas a Sport a zábava i volitelné nabídky Mých 5/10/15. Přehled změn naleznete zdePokud máte zájem o změnu programové nabídky, rádi Vám zavoláme zpět. Rovněž můžete napsat e-mail na adresu zakaznicke.centrum@selfnet.cz

U služby Selfnet TV se uvedené kanály zobrazí automaticky. Pokud je u kanálu k dispozici HD i SD verze, automaticky se zobrazí vždy pouze HD verze.

U služby Digitální televize by se kanály měly zobrazit automaticky. Pokud tomu tak nebude, přelaďte prosím:

  • TUTY HD - frekvence 442 MHz, QAM 256
  • TV Brno 1 - frekvence 410 MHz, QAM 64

HD kanály se nezobrazí těm uživatelům, jejichž televizor a set-top-box nepodporují HD rozlišení (set-top-boxy Handan CV5000 a Kaon KCF-ES270).

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace