Rozšiřujeme služby optické sítě Selfnet v Břeclavi

V Břeclavi byla zásadním způsobem přebudována, rozšířena a zcela nově položena síť umožňující internetové a televizní připojení pomocí technologie optických vláken.

Služby Selfnet jsou nyní dostupné pro více než 5500 domácností. Lokality, kde je možné čerpat služby Selfnet, prochází neustále procesem rozšiřování. Jen v roce 2015 bylo v Břeclavi položeno více než 8 kilometrů optických kabelů. Vysokorychlostní optickou síť mohou v Břeclavi nově využívat bytové i rodinné domy v ulicích J. Opletala, Chodské, Karla Hynka Máchy, Kosmákova, Karla Čapka, Denisova, Záhumní, Komenského, Na Zvolenci, Hybešova, Za Kasárnami a Jana Moláka.

Velkým projektem se stalo připojení a instalace přípojek pro břeclavská sídliště. V Poštorné, kde se na jaře začalo s výkopovými pracemi, je nyní síť připravena pro většinu bytových domů. Na Valtické bude instalace přípojek dokončena během podzimu 2015.

Těsně před dokončením je také optická síť v ulici Bratislavská, Národních hrdinů, Lidická a v okolních zástavbách (lokalita Dubič). I zde můžeme obyvatelům přislíbit zprovoznění sítě do konce roku 2015.

Zjistěte, zda můžete mít nadčasový, vysokorychlostní a spolehlivý internet i ve vaší domácnosti.
Ověřte si dostupnost – zadejte ulici a číslo popisné. Informace o možnostech připojení vám rádi sdělí i pracovníci Zákaznického centra na telefonním čísle 533 383 335.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace