Přelaďte, prosím!

Z důvodu modernizace naší sítě, ale také kvůli přidání nových kanálů do programové nabídky, je třeba přeladit váš televizor nebo set-top-box.

Kdy se vás to týká? Čtěte dále!

Děláme všechno proto, aby si výhody Interaktivní televize už brzy mohli užívat všichni naši zákazníci bez ohledu na typ sítě, ke které jsou připojeni. Také proto nyní naši síť modernizujeme. Ale i proto, abychom mohli brzy navýšit rychlosti internetových tarifů Kabel 2 a Kabel 3, nebo aby bylo možné zařadit další televizní kanály v HD rozlišení. Těmto novým službám musejí uvolnit místo nejstarší služby v podobě 4 analogových kanálů.

Bez přeladění se neobejdete

Pro sledování všech televizních stanic, které odebíráte, je nutné přeladit váš set-top-box nebo televizor.

Kdy bude nutné přeladit ve vaší lokalitě:

20.9. Tišnov, Kunštát 

29.9. Bohuslavice, Bukovany, Kostice, Kyjov, Mutěnice, Prušánky, Skoronice, Svatobořice, Vlkoš

4.10. Hrušovany, Hustopeče, Jiříkovice, Popice, Strachotín, Šlapanice, Telnice, Vojkovice, Žabčice, Židlochovice, Modřice

11.10. Ivančice, Moravské Bránice, Moravský Krumlov, Neslovice, Nové Bránice, Oslavany, Padochov, Popůvky, Radostice, Rosice, Troubsko

Videonávod, který vám s přeladěním pomůže, najdete v záložce Digitální televize v sekci Péče a podpora. Pokud byste ale v jakékoliv chvíli nevěděli, jak dál, můžete se jako vždy obrátit i na operátory linky Zákaznického centra na telefonu 533 383 335, a to v kteroukoliv denní nebo noční hodinu.

Na jaké novinky se po přeladění v programové nabídce se můžete těšit?

Do nabídky Pro začátek, kterou mají všichni abonenti, zařadíme pětici kanálů z těch nejsledovanějších v HD rozlišení: Prima love HD, Prima ZOOM HD, Prima MAX HD, Smíchov HD, Telka HD. V této nabídce najdete i řadu SD novinek – Kino Svět, Nickelodeon, Fashion TV a Slušnej kanál.

V nabídce Pro začátek najdete i novinku na trhu JOJ Family, a to v HD i SD rozlišení.

Rozšiřujeme pro vás i DVB-T, sestavu stanic dostupnou pro všechny televizory s DVB-T tunerem v domácnosti. Nově zde budete moci sledovat kanály JOJ Family (SD), Barrandov Muzika, Prima Comedy Central, Prima MAX, Kino Svět a Óčko Express.

Sport 5 se naopak z nabídky Pro začátek i DVB-T přesune do Mých 5, 10 nebo 15.  

Abonenti Základní nabídky, kterou již není možné objednat, budou nyní moci sledovat E! HD, Golf channel nebo VH1 classic. Golf channel se nově objeví i ve Sport a zábava, E! HD a VH1 classic pak obohatí Rodinu. V těchto nabídkách už nadále nebude dostupný kanál Comedy Central Extra. Ten si budete moci objednat již jen v Mých 5, 10 a 15.

FilmBox Premium bude nahrazen verzí ve vysokém rozlišení Filmbox Premium HD, a to ve všech nabídkách – FilmBox Premium, FilmBox a FilmBox Extra.

Vlastní programovou nabídku s Mých 5, 10 nebo 15 budete nově moci obohatit o E! HD, Duck TV, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, ID Xtra HD, DTX HD nebo Discovery Science HD.

Podrobnější informace k nově zařazeným stanicím najdete u jednotlivých programových nabídek.

Analog na ústupu

Těmto novinkám bohužel musejí ustoupit 4 analogové kanály: Fanda, Smíchov, Prima love a Nova Cinema. Majitelé nejstarších televizorů však i po této změně mohou stále sledovat 12 analogových stanic.

Služby Interaktivní televize se týkají pouze změny v programové nabídce a nové kanály se objeví automaticky.

Tyto změny nemají vliv na nastavení vašich měsíčních plateb.

Kanály HBO nyní výhodněji

Dvojici Cinemax HD a Cinemax 2 HD nebo online videotéku HBO GO můžete nyní sledovat za pouhých 50 Kč měsíčně. Nadále už nebude možné objednat nabídku Maxpack.

Věříme, že čas strávený přeladěním televizoru nebo set-top-boxu vám vynahradí vylepšená programová nabídka.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace