Užijte si měsíc plný filmů s kanály FilmBox

České televizní premiéry, kvalitní, hvězdně obsazené filmy, atraktivní dokumenty a spousta dalších zajímavých pořadů. Na to všechno se můžete těšit v nadcházejících čtyřech týdnech volného vysílání kanálů FilmBox!

(Nejen) filmová smršť vás čeká od pondělí 22. února až do pondělí 21. března. V síti Selfnet naladíte v tomto období zdarma 7 kanálů z balíčku Filmbox Premium: FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, DocuBox HD, Fashion Box HD, FightBox HD a 360TuneBox HD.

Johnny Depp (Strach a hnus v Las Vegas)

Namátkou z filmů, které na kanálech FilmBox budete moci zhlédnout: mysteriózní krimi Na hraně temnoty s Melem Gibsonem (25. 2. ve 21:00 na FilmBox Extra HD), dokument o zakladateli WikiLeaks Julianu Asangeovi We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks (česká TV premiéra 28. 2. ve 21:00 na FilmBox Premium), romantické drama s Ryanem Goslingem a Michelle Williams Blue Valentine (1. 3. ve 21:00 na FilmBox Premium), kultovní road movie Strach a hnus v Las Vegas s Johnny Deppem a Beniciem Del Torem (3. 3. ve 21:00 na FilmBox Premium), černočernou komedii V Bruggách s Colinem Farrellem, Brendanem Gleesonem a Ralphem Fiennesem (15. 3. ve 21:00 na FilmBox Premium) nebo životopisné drama Síla slova s Denzelem Washingtonem (česká TV premiéra 19. 3. ve 21:00 na FilmBox Extra HD).   

Pro zprovoznění stanic FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, DocuBox HD, Fashion Box HD, FightBox HD a 360TuneBox HD v daném období nemusíte vůbec nic dělat*, ať už využíváte službu Interaktivní televize, nebo Digitální televize. Kanály vám na vašem televizoru automaticky poběží od 22. února do 21. března.

Přejeme vám příjemnou filmovou zábavu!

* Pouze v případě, že jste si v minulosti tyto programy z nabídky sami vyřadili, musíte nyní pro zobrazení kanálů přeladit.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace