Novinky v programové nabídce

30. 9. 2019

Máme dobrou zprávu – do naší programové nabídky přibudou tři nové kanály – NASA TV HD, Šlágr 2 a Spektrum Home.

Zároveň se 1. října 2019 promítnou plánované změny v programových nabídkách, o kterých jsme již informovali. Níže nejdete přehledný seznam novinek a změn.

  • NASA TV HD – zařazujeme v HD rozlišení do základní programové nabídky Pro začátek.
    Program NASA TV HD (v angličtině) se specializuje na dokumenty, vzdělávací programy, rozhovory, přenosy ze startů kosmických sond apod.
  • Šlágr 2 – najdete od října v základní programové nabídce Pro začátek.
    Hudební televize, která navazuje na vysílání stanice Šlágr TV a zaměřuje se především na lidové písničky, dechovku, harmoniky a trampské písně.
  • Spektrum Home – tento kanál si můžete přidat do své vlastní programové nabídky Mých 5/10/15.
    Televizní kanál zaměřený na kutilství, bydlení, dům a zahradu, design nebo domácí práce.

Jak jsme informovali již dříve, rovněž upravujeme strukturu základní programové nabídky Pro začátek, tematických nabídek Rodina, Volný čas, Mých 5/10/15, Komplet a doplňkových vysílání na naší metalické síti (DVB-T a Analog). Přehled všech změn najdete zde.

Pokud využíváte službu Selfnet TV, nemusíte pro zobrazení nových kanálu nic dělat, stanice se zobrazí automaticky.

I zákazníkům Digitální televize by se měly kanály zobrazit automaticky. Pokud se tak nestane, stačí přeladit televizor nebo set-top-box. Zároveň jsme museli některé kanály skupiny Prima přesunout na jinou frekvenční pozici, pokud se tedy kanály automaticky nezobrazí, doporučujeme opět přeladit. Frekvence jednotlivých kanálů najdete zde. Videonávody na přeladění najdete v sekci Péče a podpora.

Pokud máte zájem o změnu nastavení objednaných programových nabídek, využijte tento formulář, případně můžete kontaktovat naše Zákaznické centrum telefonicky 533 383 335 nebo e-mailem zakaznicke.centrum@selfnet.cz

Selfnet

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace