Nová verze Selfnet TV pro televizory Samsung

26. 8. 2020

Vydali jsme novou verzi aplikace Selfnet TV pro chytré televize značky Samsung. Vylepšili jsme vzhled a přidali několik novinek. 

  • Nové uživatelské prostředí – ovládání a vzhled aplikace Selfnet TV jsme sjednotili s uživatelským prostředím set-top-boxu tak, aby bylo na všech platformách stejné. 
  • Sdílený archiv pro nahrávky – vše, co nahrajete ve vaší televizi, si teď můžete ze seznamu nahrávek pustit na všech zařízeních. 
  • Zaznamenání uplynulého času pořadu – sledujte tam, kde jste přestali! Pokud sledování z nahrávek nebo 7denního archivu ukončíte, snadno navážete na to, co už jste viděli. 

Nová verze se na televizorech Samsung projeví do dvou dnů. Pokud máte na vaší televizi Samsung povolené automatické aktualizace, aplikace přejde do nové verze automaticky. Pokud máte tuto funkci zakázanou, musíte aplikaci aktualizovat ručně. Pro sledování budete potřebovat nový PIN kód, ten si prosím vygenerujte v klientské zóně Můj Selfnet.

Nová verze aplikace Selfnet TV bude dostupná u televizorů Samsung s operačním systémem Tizen, které byly uvedeny na trh do konce roku 2019. U televizí z roku 2020 bude zatím k dispozici pouze starší verze aplikace.

U aplikace Selfnet TV pro televizory Samsung nejsou dostupné titulky, teletext, volba audiostopy a volba rozlišení obrazu.

Přehled podporovaných modelů najdete zde

Užijte si aplikaci Selfnet TV!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace