Nová programová nabídka

Od 1.12. 2014 jsme připravili novou programovou nabídku, ve které jsme vyslyšeli vaše požadavky a upravili ji tak, aby nabízela větší výběr programů za nižší cenu. 

Nová nabídka pro Digitální i Interaktivní televizi se skládá z balíčku Pro začátek, tří Základních a šesti Doplňkových balíčků. Díky novému tématickému rozdělení máte možnost vybrat si pouze skupinu kanálů, které máte rádi, a které opravdu pravidelně sledujete. V Základních balíčcích si můžete vybrat sestavu Rodina, Volný čas, Sport a zábava a nebo všechny tři za zvýhodněnou cenu. V doplňkových Mých 5 si pak navolíte podle libosti 5 oblíbených programů různých žánrů. Novinkou je také zvýhodněná cena 999Kč za balíček Komplet, který obsahuje všechny dostupné kanály. 

Nová programová nabídka je dostupná pro NOVÉ zákazníky, ale i stávající klienty, kteří by si rádi svou programovou strukturu upravili podle nové nabídky. Pro více informací prosím neváhejte konktovat naše zákaznické centrum nebo se na nás obraťte prostřednictvím webového chatu či facebooku.

POZOR! Se změnou programové nabídky bude potřeba přeladit Váš set-top-box.

Věříme, že s novou programovou nabídkou budete spokojeni!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace