Nalaďte si o víkendu kanály Cinemax

Dva dny filmové zábavy si všichni naši zákazníci mohou užít už tento víkend!

Konec prázdnin jsme se vám rozhodli zpříjemnit volným vysíláním prémiových kanálů Cinemax HD a Cinemax 2 HD. Těšit se můžete na 48 hodin kvalitní filmové zábavy – volné vysílání odstartuje v sobotu 10. 9. od 6:00 a potrvá do pondělí 12. 9. 6:00.

Kanály Cinemax HD a Cinemax 2 HD se představují ve zcela nové podobě. Obě stanice přinášejí svůj vlastní specifický program 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zcela bez reklam. Kanál Cinemax HD je mainstreamově orientovaný program zaměřený na americkou a světovou filmovou produkci, originální seriály, dramata, komedie, akční, dobrodružné i kriminální filmy, horory, fantasy a sci-fi. Cinemax 2 HD je artový program zaměřený na unikátní evropské a zároveň nezávislé snímky z celého světa. Náročnější divák ocení cenami i uznáním kritiků ověnčené festivalové snímky a kultovní seriály z celého světa.

Snímek z filmu Partyzán - sledujte v neděli 11. 9. ve 20:00 na kanálu Cinemax HD.© 2014 Warp Films Australia Pty Ltd, Screen Australia, and Film Victoria.

Pro naladění kanálů Cinemax HD a Cinemax 2 HD není třeba nic dělat, ve vaší programové nabídce se během volného vysílání zobrazí automaticky. Musíte mít pouze televizi nebo set-top-box s podporou HD rozlišení.

Kanály Cinemax si můžete objednat v rámci stejnojmenného balíčku, který budeme již brzy nabízet za novou cenu – pouze 50 Kč/měsíc. Blíže vás budeme o této novince informovat v nadcházejících týdnech.

Přejeme příjemnou zábavu!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace