Nalaďte si nový kanál Markíza International

Od 1. března můžete v naší síti sledovat stanici Markíza International. Najdete ji v nabídce Pro začátek v SD i HD verzi a v DVB-T v SD rozlišení. Přinese divákům to nejlepší z vlastní tvorby TV Markíza.

Markíza International nahrazuje kanály Markíza, Markíza HD, Doma a Doma HD, které byly z naší nabídky vyřazeny v květnu loňského roku. Stejně tak nabízíme již od podzimu loňského roku kanál JOJ Family, který před časem nahradil JOJ, JOJ HD, JOJ PLUS a JOJ PLUS HD. Vyřazené kanály už není možné na území České republiky vysílat, což platí pro všechny operátory.

Pro naladění Markíza International nebude třeba nic dělat. Pokud by se kanál přece jen automaticky nezobrazil, doporučujeme přeladit. Pro naladění HD verze je však třeba mít televizi nebo set-top-box s podporou HD rozlišení. 

Upozorňujeme, že aktuálně jsou oba kanály Markíza International označeny logem HD, ale jen u jednoho z nich tomu odpovídá skutečné rozlišení. Jedná se o chybu na straně poskytovatele kanálu.

Ve stejnou chvíli dojde také k přesunu infokanálu Tišnov na jinou pozici, pro zobrazení této stanice bude nutné přeladit televizor nebo set-top-box.

Přejeme příjemnou zábavu!

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace