Volné vysílání Minimax a JimJam: Pohádky pro všechny!

Mikulášská nadílka má v síti Selfnet podobu volného vysílání dětských kanálů Minimax a JimJam. Od dnešního dne až až do 11. prosince naladíte zdarma obě dvě stanice.

Děti mohou celý týden sledovat na obou kanálech nejrozmanitější pohádkové příběhy a seriály, jako Tobyho potulný cirkus, Máša a Medvěd, Myší příběhy, Tvůj vesmír, Dřeváčci, Požárník Sam a spoustu dalších. Pestrá nabídka obou stanic zaujme každého malého neposedu.

V neděli 6. prosince v 8:00 zve potom Minimax malé i velké diváky ke sledování filmu Barbie: Sestřičky a psí dobrodružství.

Sestřičky Barbie a jejich psí dobrodržství

Právě filmů o Barbie se týká i soutěž, kterou jsme si pro vás s kanálem Minimax připravili. Stačí nám napsat na soutez@selfnet.cz, jaký další film o Barbie mohou nebo mohli diváci Minimaxu na této stanici vidět. Nápovědu najdete zde. Ceny pro výherce budou tři - hlavní výhrou je panenka Barbie z filmu Sestřičky a psí dobrodružství, další dva výherci se mohu těšit na plyšáky Minimax.

Plyšáci Minimax

Pro zprovoznění stanic Minimax a JimJam v daném období nemusíte vůbec nic dělat*, ať už využíváte službu Interaktivní televize, nebo Digitální televize. Kanály vám na vašem televizoru automaticky poběží od 4. do 11. prosince.

Všem dětem i rodičům přejeme krásného Mikuláše.

* Pouze v případě, že jste si v minulosti tyto programy z nabídky sami vyřadili, musíte nyní pro zobrazení kanálů přeladit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace