Další programové změny: AXN, CINEMAX a Spektrum HD

Konec září je časem hned několika změn v televizní nabídce Selfnet. Kromě přidání nových kanálů k nim bude patřit i úprava skladby kanálů v Základní nabídce a také změny týkající se kanálů CINEMAX. 

V Základní nabídce* nebudou od 29. 9. nadále dostupné stanice AXN Black, AXN White a Spektrum HD. V našem výběru programů je však stále najdete, a to konkrétně v nabídce Mých 5/Mých 10/Mých 15. Stačí si pouze objednat tuto nabídku, kde si sami volíte programy už od 120 Kč/měsíc. Kanál Spektrum zůstává součástí Základní nabídky v SD rozlišení.

Pokud jde o stanice CINEMAX a CINEMAX 2, poskytovatel ukončuje distribuci kanálů v SD rozlišení. Tyto programy budeme proto dále nabízet pouze v HD rozlišení. Jestliže dosud nevlastníte zařízení umožňující příjem vysílání v HD kvalitě a budete chtít programy CINEMAX sledovat i v budoucnu, doporučujeme Vám zakoupení či pronájem set-top-boxu s DVB-C tunerem nebo CA modulu z naší nabídky.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte naše Zákaznické centrum na tel. 533 383 335.

* Základní nabídku už v současnosti nelze objednat, jedná se o dříve nabízenou službu, kterou však dodnes využívá mnoho zákazníků.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace