Sledujte nový dvojkanál Československo/Festival

Od 15. 11. obohatí naši programovou nabídku nové kanály Československo a Festival. Ty z rozhodnutí poskytovatele nahradí stanice Kino CS a Muzika CS, které v 10:00 tohoto dne ukončí vysílání.

Kanál Československo, zaměřený na filmy a dokumenty z období společného státu, bude vysílat od 4:00 do 22:00. Mezi 22. a 4. hodinou jej vystřídá kanál Festival, který přináší to nejlepší ze snímků oceněných na prestižních světových filmových festivalech. Nový dvojkanál najdete v nabídce jak v HD, tak v SD rozlišení. Pro naladění HD verze je však třeba mít televizi nebo set-top-box s podporou HD rozlišení. 

Pro zobrazení nových kanálů nebude nutné přeladit. Název stanice v nabídce však nebude zaktualizován, dokud nepřeladíte. Pokud by náhodu došlo k tomu, že se vám kanály automaticky nezobrazí, doporučujeme přeladit.

Volné vysílání - seznamte se s novými stanicemi!

U příležitosti zařazení nového dvojkanálu do nabídky jsme si pro všechny naše zákazníky připravili měsíc a půl volného vysílání! Stanici Československo/Festival můžete sledovat od 15. 11. 2016 až do 2. 1. 2017.

Pro zobrazení kanálu by nemělo být nutné přeladit. Pouze pokud jste si v minulosti promazávali nabídku stanic nebo jste si vytvářeli seznamy kanálů, je možné, že přeladění bude nezbytné.

Nový dvojkanál Československo/Festival si můžete objednat v rámci nabídky Mých 5, 10, 15, a to v HD či SD rozlišení. Pro zobrazení HD verze je však nutné mít televizi nebo set-top-box s podporou HD rozlišení.

Přejeme příjemnou zábavu!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace