Arena Sport 1 HD doplní mimořádné volné vysílání

19. 10. 2020

K mimořádném volnému vysílání 5 kanálů přidáváme ještě sport – stanici Arena Sport 1 HD. 

Kanál Arena Sport 1 HD přináší nejen sportovní přenosy, ale i reportáže, dokumenty a rozhovory. Startuje se už dnes a tato stanice bude volně dostupná celý měsíc, tedy až do 19. listopadu 2020.  

Využíváte-li službu Selfnet TV, nemusíte pro zobrazení tohoto kanálu nic dělat. Najdete jej na konci seznamu programů. Máte vytvořený vlastní seznam kanálů? Potom je potřeba přidat ho do seznamu ručně.

Zákazníkům Digitální televize by se měl kanál na televizích s DVB-C tunerem zobrazit automaticky. Pokud se tak nestane, stačí přeladit televizi nebo set-top-box (frekvence 402 MHz, QAM 256). Videonávody na přeladění najdete v sekci Podpora.

Pokud je na vašem televizoru nebo set-top-boxu aktivní funkce LCN, kanál najdete na pozici 153. Kanál Arena Sport 1 HD se nezobrazí na starších set-top-boxech, které nepodporují HD rozlišení (set-top-boxy Handan CV5000 a Kaon KCF-ES270).

A když zjistíte, že stanici chcete mít doma už napořád, najdete ji v tematické nabídce Sport a zábava, nebo nebo si kanál můžete objednat v rámci nabídky Mých 5/10/15.

Sportu zdar!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace