Fear the Walking Dead: Světová premiéra nových dílů!

Nikde není úniku. Tak zní podtitul nových dílů druhé řady seriálu Fear the Walking Dead neboli Živí mrtví: Počátek konce.

Světové premiéry nových dílů, ve kterých graduje dění druhé série, se fanoušci dočkají v pondělí 22. srpna ve 3:00 a ve 22:00. Nové epizody navážou na prvních sedm dílů, odvysílaných na jaře tohoto roku.

Jak se bude dál vyvíjet vztah Travise a jeho syna Chrise poté, co zastřelil jeho nakaženou matku? Najde Nick na své samotářské výpravě spásu pro všechny, nebo se řítí do záhuby? Uhořel Daniel v požáru spolu s nakaženými, nebo přežil? Osudy nyní rozdělené skupiny hrdinů můžete sledovat osm následujících pondělků na stanici AMC - vždy ve 3:00 nebo ve 22:00.

Živí mrtví: Počátek konce

Pro fanoušky seriálu jsme si připravili soutěž o 3 trička s motivem seriálu. Soutěžní otázka zní:

Kde se odehrává děj pokračování druhé řady Fear the Walking Dead?
a) Argentina
b) Mexiko
c) Kuba

Odpovědi zasílejte do 31. 8. na soutez@selfnet.cz včetně své adresy a telefonního čísla. Z došlých odpovědí vylosujeme 3 výherce.

tričko Fear the Walking Dead

Kanál AMC, zaměřený na původní filmovou a seriálovou tvorbu, ale i na filmovou klasiku, najdete v naší nabídce Volný čas.

Přejeme mrazivou zábavu! 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace